• Rozlúčka predškolákov!

• Vážení rodičia detí z triedy Žabky, Mravčekovia a Mačiatka

dňa 15.6.2022 vás o 15:00 hodine pozývame z dôvodu blížiaceho sa  odchodu detí do základnej školy na ,,ROZLÚČKU PREDŠKOLÁKOV", spojenú s vystúpením detí.

Za priaznivého počasia sa akcia uskutoční na našom školskom dvore (terasa triedy Mačiatok).

Dobrá nálada a občerstvenie pre detičky je vítané (prosíme priniesť v stredu kvôli naaranžovaniu už v ranných hodinách).

S pozdravom

Kolektív M

• Deň rodiny v materskej škole!

​​​​​​​

Vážení rodičia detí z triedy Včielky, Sovičky, Motýliky, Lienky, Kuriatka a Myšky,

dňa 14.6.2022 vás o 15:00 hodine pozývame pri príležitosti dňa matiek a dňa otcov na rodinné stretnutie v materskej škole, spojené s krátkym vystúpením detí z každej triedy.

Za priaznivého počasia sa akcia uskutoční na našom školskom dvore.

Zároveň vyhlasujeme súťaž o najchutnejší letný koláčik či dobrotku!

Dobrá nálada a občerstvenie pre detičky je vítané (prosíme priniesť v utorok kvôli naaranžovaniu už v ranných hodinách).

S pozdravom

Kolektív MŠ