• Rozlúčka so školským rokom

• Detská párty s Ujom Ľubom je  skvelý spôsob, ako osláviť koniec školského roka.

Zajtra naše deti čaká o 9:30  tanečná párty s Ujom Ľubom a skvelá zábava.

V  radosti a smiechu, tancom a spevom, rozlúčime sa so školským rokom.

V auguste sa znovu vidíme, ale teraz sa už na prázdniny tešíme.

Ujo Ľubo si s nami zatancuje a detská párty bude plná energie.

• ROZLÚČKA PREDŠKOLÁKOV

• Milí rodičia detí z tried Myšky a Kuriatka, Mravčeky, Včielky.

Srdečne Vás pozývame dňa 21.6. o 15:30 hod. na rozlúčku predškolákov spojenú s vystúpením detí.

Za priaznivého počasia sa akcia uskutoční na našom školskom dvore.

Dobrá nálada a občerstvenie pre deti je vítané (prosíme priniesť v stredu kvôli naaranžovaniu už v ranných hodinách). Ďakujeme.

Tešíme sa na Vás.

kolektív MŠ

• Mílí rodičia detí z tried Myšky a Kuriatka, Žabky, Lienky, Motýliky, Sovičky a Mačiatka

• Srdečne Vás pozývame dňa 20.6. o 15:30 hod. pri príležitosti Dňa matiek a Dňa otcov na rodinné stretnutie v materskej škole spojené s krátkym vystúpením detí z každej triedy.

Zároveň vyhlasujeme súťaž o najlepší koláčik či sladkú/slanú dobrotu (Prosíme priniesť v utorok kvôli naaranžovaniu už v ranných hodinách).

Za priaznivého počasia sa akcia uskutoční na našom školskom dvore.

Tešíme sa na Vás.

kolektív MŠ

• Divadlo Ona & On

• 13.6.2023 k nám zavíta Divadlo Ona & Ona s predstavením Ako principálka cirkus založila.

Interaktívne predstavenie pre deti spracováva príbeh nešikovnej principálky Loly a klauna Karola, ktorých schopnosti nestačili na prijatie do cirkusu. Založia si vlastný cirkus – spolu s deťmi, kde nechýba speváčka, tanečnica, kúzelník, artista, chôdza po lane, krotiteľ hadov. Divadelné predstavenie  odhalí  kúzelný svet cirkusu.

Divadielko začína o 9:30