• Mašličková výzva pri príležitosti Svetového dňa povedomia o autizme

• Aj tento rok sa budeme pokúšať prekonať náš minuloročný rekord v počte priviazaných modrých mašlí na plote našej materskej školy. Vytvorme opäť  spoločne  reťaz z modrých mašlí a pokúsme sa dosiahnúť nový slovenský rekord.

Prosíme, prineste si modrú stužku (špagátik, látku, mašľu ....) a priviažte ju ráno pri príchode alebo popoludní pri odchode na plot našej materskej školy.

Zapojiť sa môže aj široká verejnosť, známi, priatelia ...

Ďakujeme, že  sa pridáte k našej mašličkovej výzve.

• Venujte 2% deťom z našej materskej školy

• Naša materská škola  funguje formou občianskeho združenia a všetky aktivity môžeme vykonávať len vďaka Vašej dôvere voči nám. Naša práca je pre nás všetko a starostlivosť o deti poslaním.

Vďaka 2% od Vás vieme zabezpečiť pre naše/Vaše deti ďalšie krásne edukačné pomôcky, hračky, pohybové aktivity, pravidelné divadelné predstavenia, nadštandardné dovybavenie tried, moderné vzdelávacie činnosti, kultúrne podujatia, výlety, odborné činnosti,  či revitalizáciu nášho školského dvora.

Úsmev a radosť  našich/Vašich detí sú pre nás všetkých tou najkrajšou odmenou.

V mene detí Vám všetkým ďakujeme :)

Tlačivá na  darovanie 2 % si môžete stiahnuť priamo tu:

• Mici a Mňau v našej materskej škole

• Deti zo špeciálnych tried Myšky a Kuriatka sa zapojili pri príležitosti Dňa slaných veterníkov (21.11. deň povedomia o cystickej fibróze)  do súťaže o koncert Mici a Mňau.

Súťaž sme vyhrali,  a tak dňa 13.3.2023 o 9:30 hod zavítajú do našej MŠ Mici a Mňau a zahrajú pre všetky deti  svoje hudobné, interaktívne predstavenie. Hovorené slovo dopĺňajú vlastnými piesňami, riekankami a ponaučeniami.

• Prevádzka materskej školy počas jarných prázdnin 4.3.- 8.3. 2024

prevádzka našej materskej školy počas jarných prázdnin bude prebiehať v prázdninovom režime.

Prihlásené deti  z našej MŠ aj z MŠ Tupolevova budú počas prázdnin v triede Žabky.

Poprosíme Vás používať iba hlavný vchod a šatňu patriacu  triede Žabky. Ráno Vás budú navigovať naše pani učiteľky a p. upratovačky.

Prosíme rodičov, aby neprítomným deťom nezabudli odhlásiť stravu.

Želáme Vám pekné prázdninové dni a tešíme sa na Vás opäť v bežnom režime dňa 11.3.2024.

kolektív MŠ